Poznajmy się!

14 styczeń 2016

Zakopiańskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami to pierwsza z organizacji, którą chcemy Wam przedstawić w naszym nowym cyklu – POZNAJMY SIĘ! Cyklicznie będziemy prezentować członkowskie NGO oraz uch działalność. Tak byście poznali potencjał Federacji!  Każdą organizację będziemy prosić o dokończenie tych samych zdań. Oto kilka słów od osób tworzących lepszy świat dla zwierząt:

Zakopiańskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami to organizacja OPP, która powstała z potrzeby ludzi wrażliwych na los zwierząt opuszczonych, bezdomnych, skrzywdzonych przez człowieka. Mamy garstkę osób, które poświęcają swój czas, życie rodzinne, zawodowe by stać na straży prawa zwierząt – przygarniać je, ratować i dawać im miłość na nowo. Cenimy każdego, kto pragnie poświęcić swój czas i siły, by wspomóc nasze działania.

Nasze działania kierujemy do ludzi o ponadprzeciętnej wrażliwości na krzywdy zwierząt by razem z nami budowali empatyczne społeczeństwo wobec zwierząt.

Cieszy nas każde uratowane życie psiaka i kociaka.

W tym roku chcemy stworzyć prężny wolontariat.

 

Zapraszamy do zapoznania się z działalnością Towarzystwa – członka Federacji Małopolska Pozarządowa na stronie http://www.ztonz.pl/