WEEKEND Z FEDERACJĄ

13 marzec 2016

W dniach 1-3 kwietnia br. zaplanowaliśmy spotkanie Federacji Małopolska Pozarządowa. Proponujemy spotkanie w formule wyjazdowej, dającej szanse na spędzenie czasu razem na dyskusjach, wspólnej edukacji i zabawie. Zaproszenie kierujemy  do naszych Organizacji Członkowskich  oraz do Organizacji zainteresowanych przystąpieniem do Federacji,  Sympatyków i Przyjaciół.  Spotykamy się w Schronisku szkolnym w Rozdzielu (gm. Żegocina). Miejsce jest bardzo dobrze  skomunikowane, są to okolice Bochni.   

Kluczowym punktem spotkania będzie Walne Zebranie Federacji,  pierwsze w tym roku. Jako Zarząd chcielibyśmy podsumować dotychczasową pracę, przedstawić Wam nasze  pomysły i plany,  ale też poinformować o napotkanych trudnościach. Liczymy, że efektem tego spotkania będzie lepszy przepływ informacji  oraz dobra energia do zacieśnienia współpracy w ramach Federacji. Przed nami również kilka spraw formalnych: uchwalenie przez Walne Zebranie Regulaminu składek członkowskich oraz zakresu działalności odpłatnej Federacji.  Walne Zebranie odbędzie się 2 kwietnia (sobota) w godz. 14 – 17 00.

 

W programie spotkania zaplanowaliśmy również inne atrakcje. Zapraszamy na sesję „poznawania na nowo”,  warsztaty edukacyjne, sprawnościowe i relaksacyjne, „Hydepark” czyli giełdę myśli, pomysłów i projektów organizacji, oraz wspólne świętowanie. Zajrzyjcie do programu i przekonajcie się sami!

 

Zapraszamy! Na Wasze zgłoszenia czekamy do 27 marca. Rekomendujemy udział w całym spotkaniu, choć jest też możliwość udziału tylko w części.  Uczestnicy i uczestniczki spotkania  koszty związane z dojazdem, wyżywieniem i noclegiem ponoszą we własnym zakresie.  Dołożyliśmy starań aby odpłatność była najniższa z możliwych. Program znajdziecie w załączeniu a kwestie organizacyjno-finansowe pod linkiem poniżej.

 

Zapisy pod linkiem: http://federacja-walne.evenea.pl/

 

Z pozdrowieniami!
Zarząd Federacji Małopolska Pozarządowa