Zapisy do Akademii Współpracy – cyklu szkoleniowego dla zainteresowanych rozwojem współpracy NGO z JST

12 lt. 2015

Zapraszamy wszystkich uczestników projektu „Brakujące Ogniwo” do udziału w Akademii Współpracy. Program ten adresujemy do osób, które chcą aby w ich regionie organizacje pozarządowe i władze samorządowe częściej rozmawiały o lokalnych problemach, wspólnie planowały ich rozwiązania i częściej podejmowały wspólne działania na rzecz mieszkańców.

Akademia to cykl 3 dwudniowych szkoleń połączonych z II wizytą studyjną i konsultacjami eksperckimi – taki kompleksowy zestaw usług pozwoli Państwu nie tylko pogłębić wiedzę na temat współpracy międzysektorowej ale również poznać dobre praktyki współpracy i zaplanować wdrożenie nowych rozwiązań w swoich regionach.

Aby zapewnić efektywne wdrażanie rozwiązań poznanych na Akademii, do cyklu szkoleniowego zaprosimy zarówno przedstawicieli NGO oraz jak i samorządowców działających w danym regionie.

 

Projekt przewiduje udział w Akademii Współpracy 14 osób – 7 przedstawicieli/ przedstawicielek organizacji pozarządowych oraz 7 przedstawicieli/ przedstawicielek samorządów z danych regionów (m.in. odpowiedzialnych za kontakt z przedstawicielami organizacji, Radnych, osób zainteresowanych tą tematyką).

 

Szkolenia realizowane będą w marcu i kwietniu 2015 roku w Krakowie. Udział we wszystkich etapach Akademii jest bezpłatny. Podczas szkoleń uczestnikom z miejscowości oddalonych od Krakowa zapewniamy nocleg ze śniadaniem, a wszystkim serwis kawowy i ciepły posiłek.

Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową na załączonych formularzach do dnia 23 lutego 2015 roku.

Uwaga – nie liczy się kolejność zgłoszeń. W razie nadmiaru chętnych, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przeprowadzenie rekrutacji.

Szczegółowy program Akademii:Akademia_Współpracy_zaproszenie

Formularz zgłoszeniowy dla organizacji pozarządowych: Akademia_Współpracy_formularz_zgłoszeniowy_NGO

Formularz zgłoszeniowy dla instytucji publicznych: Akademia_Współpracy_formularz_zgłoszeniowy_JST (1)